Liczba osób, które to lubią: 47319

Jak nauczyć się języka w ciągu 10 dni za pomocą metody Emila Krebsa?

Emil Krebs – geniusz, pochodzący z Polski. Wiarygodne żródła podają że władał 68 językami.

Napisała: Mateusz Kowalczyk
Opublikowano: 07.04.2014

Wypowiedź Mateusza Grzesiaka na temat języków obcych

Język obcy w dziesięć dni. To możliwe! Poznaj metodę słynnego poligloty Emila Krebsa

Emil Krebs

Emil Krebs.

Emil Krebs był wyjątkowym geniuszem - w ciągu swojego życia władał biegle 68 językami, zarówno w mowie, jak i piśmie. Ten niemiecki sinolog, urodzony w 1867 roku na Dolnym Śląski w Świebodzicach, od wczesnej młodości przejawiał nieprzeciętne zainteresowanie nauką języków obcych - zdając maturę znał ich już 12. Niektóre opanował zupełnie samodzielnie, dalego wykraczał poza ówczesny program szkolny i wymagania nauczycieli. Potrafił uczyć się kilku języków równolegle.
źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Emil_krebs

Mózg ludzki, choć zgłębiony i przeanalizowany na wiele sposobów, wciąż zaskakuje naukowców. Okazuje się, że dzięki umiejętnemu wykorzystaniu jego zasobów – jesteśmy w stanie przenosić góry. Rewolucyjna metoda Emila Krebsa gwarantuje błyskawiczną naukę języka. Jeśli poświęcisz trzydzieści minut dziennie – zdobędziesz dozgonne uznanie u swoich bliskich.

Dawniej dzielono ludzi na tych, którzy posiadają umysł ścisły i humanistyczny. Ci pierwsi z łatwością mieli przyswajać takie dziedziny nauki jak fizyka, matematyka czy chemia, a drudzy – posiadać talent do języków. Aktualnie granice nie istnieją. Bariery zostały złamane. Dziś każdy jest równy. Nigdy nie miałeś smykałki do języków? Zaskocz znajomych i naucz się konkretnego języka w dziesięć dni.

Czym jest kurs metodą Emila Krebsa?

Każda lekcja polega na zapamiętaniu jej przebiegu już po jednym odsłuchaniu. W dziesięć dni opanujesz język angielski, niemiecki lub inny. Wystarczy tylko uważnie słuchać! Urodzony w Polsce, Emil Krebs, mówił biegle w sześćdziesięciu ośmiu językach, a studiował ich sto dwadzieścia. Odkrył, że uruchamiając w mózgu odpowiednią dźwignie – umysł chłonie wszystko, co zostanie mu podane. Z przeprowadzonych przez niego badań korzystają najpoważniejsze światowe organizacje. Metodą Emila Krebsa szkoli się dziś agentów wywiadu i służby specjalne. Korzystają z niej również rozmaici celebry ci. Poświęć trzydzieści minut dziennie i poznaj nowy język.


Produkt roku 2014, certyfikowany kurs Metodą Emila Krebsa

11 Nagród, w tym najważniejsza Produkt roku według magazynu LingMag 2014.

Jak to działa?

Fenomenalna metoda Emila Krebsa jest ewenementem na polskim rynku. Ilu z was, drodzy czytelnicy, zastanawiało się kiedykolwiek nad tym jak kontrolować swoje zdolności? Okazuje się, że wszyscy – nawet ci w dojrzałym wieku – wciąż możemy być jak dzieci. Mamy prawo zdobywać świat automatycznie i nieświadomie. A to wszystko dzięki szczelnemu otoczeniu się językiem. Ilu z naszych rodaków, wyjeżdżających na zagraniczne wakacje, rumieni się ze wstydu przy nieudolnej próbie zamówienia drinka w miejscowym pubie? Krebs na taką rzeczywistość się nie godzi. On ją naprawia. Wykorzystuje pamięć krótkotrwałą i pozwala zapamiętać nawet całe zwroty w obcym języku. Wystarczy, że będziesz słuchał i powtarzał konkretne słowa i zdania w określonych interwałach czasowych.

Cztery dekady ciągłej doskonałości

Nie od dziś wiadomo, że kto się nie rozwija ten się cofa. Nauka języków obcych metodą Emila Krebsa dojrzewa już ponad czterdzieści lat. W tej chwili - po latach badań i doświadczeń - wiemy, że każdy jest w stanie nauczyć się języka obcego w dziesięć dni. I co ważne, stosując ten model nauki, zaimponujesz w towarzystwie podczas najbliższej prywatki. Skoro metoda Emila Krebsa ewoluuje już prawie pół wieku – zdobądź się na wysiłek, skorzystaj z rad naukowców i pokaż, że Polacy nie gęsi i obce języki znają!

Bilans zysków i…zysków

Rozpoczynając nowe zadanie, stawiając sobie kolejny cel, każdy z nas zadaje sobie pytania: po co mi to? Co z tego będę miał? Nie oszukujmy się – wszystko robimy dla określonych korzyści. W przypadku nowatorskiego podejścia do nauki języków metodą Emila Krebsa włożony wysiłek jest niewspółmierny do ogromnych zysków, jakie przynosi. W dzisiejszych czasach, firmy które płacą najwięcej swoim pracownikom, jasno określają wymagania. Idealny kandydat, któremu pracodawca chce powierzyć reprezentacyjne stanowisko – musi znać przynajmniej dwa języki obce. Daj sobie szanse, żeby zarabiać godne pieniądze! Nie stój w miejscu, ucz się języków. Natomiast jeśli uznać pieniądze za rzecz nabytą, coś ulotnego – spójrzmy z drugiej strony. Wiedzy nie da się roztrwonić. Bądź jak Krebs, ucz się języków, oglądaj zagraniczną telewizję, wertuj zachodnią prasę i udowodnij światu, że nie jesteś przeciętniakiem. Naucz się języka w dziesięć dni i stań się jego obywatelem!Kliknij tutaj aby wypróbować Kurs Metodą Emila Krebsa.

Dla naszych czytelników specjalna oferta: Zniżka 55%

Po 10 dniach będziesz

  1. Komunikował płynnie to, co mówisz. W typowych sytuacjach życiowych wyrazisz swoje emocje, oczekiwania, porozmawiasz a nie wyrecytujesz formułkę z podręcznika.
  2. Rozumiał dużo lepiej to, co słyszysz i czytasz. Koniec z zażenowaniem i frustracja, gdy jesteś wyłączony z dyskusji lub musisz przyznać “przepraszam, ale nie rozumiem”.
  3. Portafił efektywnie rozwijać swoje kompetencje językowe. Zapamiętasz zaskakująco szybko nowe słówka nawet do kilku języków naraz.


Komentarze